Hakkımızda

Plastiğin ve petrol ürünlerinin hayatımızda her geçen gün kullanım alanlarının artığından dolayı otomotivde de giderek kullanım alanları ve fonksiyonları artmıştır.
Bu kullanım alanlarının artmasıyla günümüzde otomotiv sektöründe kullanılan parçaların tamir ve tadilatı gündeme gelmeye başlamıştır. Bu alanda ihtiyacı ve açığı gören ilk öncümüz GÜVEN FAR'ın temellerinin atılmasına vesile olan sayın ERDAL KÖKEN dir. Sektörde ilk olarak fiberci olarak anılmaya başlandı daha sonraki yıllarda emek yoğun iş gücü olarak çalıştığımız sektörde, çıkma orjinal ve sıfır orjinal ürün olarak yedek parça satışı ile kendimizden söz ettirmeye başladık. GÜVEN FAR insanlara  verdiği güven kelimesini kendine ilke edinerek faaliyetlerini devam ettirmektedir. Fiberci olarak bir asma katta başlayan ticari faaliyetimizi şu an 4 katlı 4500 m2 kapalı alanda ve 15 kişi çalışan ile devam ettirmekteyiz. Ankara piyasasında tamir ve tadilattaki sıfır hata ile yaptığımız işçilik, çıkma orjinal parça talebini getirmiştir. Çıkma orjinal parça temini, sıfır orjinal parça talebini beraberinde getirmiştir. 


GÜVEN FAR olarak faaliyetlerimiz ..

Far kasası  tamiri ve değişimi ,  far camı tamiri ve cam değişimi , mercek tamiri , mercek değişimi . tampon ve plastik tamiri ile Türkiyenin yedek parça sektöründe önde gelen tedarikçi firmaları ile işbirliği kapsamında : Orjinal çıkma , orjinal muadili ve yan sanayi yedek parça ve aydınlatma grubu satışı ile  müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyat mevcut en iyi seçim ve azami derecede kolaylık sağlamak için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ;
Kaliteli , yenilikci hizmet ve geniş ürün yelpazesini Türkiye genelindeki tüketicilerle buluşturup , kendilerini iyi hissedeceği ortam sunarak sektörde en beğenilen ve tercih edilen hizmet , ürün kalitesiyle birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak .

MİSYONUMUZ:
Faaliyette bulunduğumuz sektörde , bireye ve topluma saygılı , doğru kalite ,fiyat oranı sağlayarak , geniş ürün yelpazesiyle ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak , yenilikci ürün ve hizmetleri sunmak .Hotline
05534347129